Módlmy się, aby osoby, które w różnych częściach świata ryzykują życie dla Ewangelii, zarażały Kościół swoją odwagą i swoim misyjnym zapałem
Katecheza 2022/2023
Drodzy Rodzice
Jezus mówi dzisiaj do każdego z nas, byśmy nie przedkładali naszych interesów, spraw, innych osób ponad Jezusa i Jego wolę. Każdy, kto chce być Jego uczniem – chrześcijaninem, powinien ukochać Go bardziej niż kogokolwiek.
W trosce o nasze zbawienie i zbawienie naszych najbliższych w kolejnym nowym roku katechetycznym zapraszamy na kolejne spotkania formacji chrześcijańskiej dzieci i młodzieży
Katechezę rozpoczynamy 11 października w salkach parafialnych w kościele.
- Przygotowanie do I Komunii św. w j. pol. odbywać się będzie w soboty od godz. 1300 do 1400 lub w czwartki od 1800 do 1900
- Przygotowanie do I Komunii św. w j. ang. odbywać się będzie w czwartki od godz. 1800 do 1900.
- Przygotowanie do Bierzmowania w obu językach odbywać się będzie w środy od godz. 1830 do 1930.
- Katecheza dla dzieci SK (5-6 lat) w obu językach odbywać się będzie w soboty od godz. 1300 do 1400
- Katecheza klasa 3 w j. pol. odbywać się będzie we wtorki od 18:00 do 19:00
- Katecheza klasy 4, 5, 6 w obu językach odbywać się będzie w poniedziałki od 18:00 do 19:00
- Katecheza „Dobrego Pasterza” dla dzieci najmłodszych (2-4 lata) odbywać się będzie we wtorki lub soboty od 1100 do 1200 w j. pol, i czwartki od 1830 do 1930 w j. ang.
Prosimy o pobranie Formy Rejestracyjnej na wybraną katechezę oraz wypełnienie jej i przesłanie na adres siostra.eugeniusz@gmail.com lub dostarczenie do biura parafialnego do 6 października 2022.
Katechezą w pierwszej kolejności zostaną obięte dzieci przygotowujące się do sakramentów I Komunii świętej i Bierzmowania. Przypominamy o konieczności dołączenia aktu chrztu dzieci przygotowujących się do sakramentu I Komunii Świętej i Bierzmowania.
Formy:
Rejestracja na przygotowanie do I Komunii świętej
Rejestracja na przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania
Rejestracja na katechezę Klasa 3
Msze Święte w Weekend
Sobota:
17:00 (w j. polskim)
18:30 (w j. angielskim)
Niedziela:
8:00 (w j. polskim)
9:30 (w j. angielskim)
11:00 (w j. polskim z udziałem dzieci)
12:30 (w j. polskim – suma)
18:00 (w j. polskim)
Msze Święte w Tygodniu
Poniedziałek – Piątek:
8:30 i 19:00 (w j. polskim)
Czwartek:
19:00 (w j. angielskim)
Sobota:
8:30 (w j. polskim)
Nabożeństwa
Wieczysta Adoracja Najświętszego Sakramentu:
24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
Niedziela:
Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny o godz. 7:30, Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 12:15
Poniedziałek:
Modlitwa ze św. Józefem o godz. 21:00
Wtorek:
(informacja o nabożeństwach wtorkowych w biuletynie)
Środa:
Nowenna nieustająca do Pani Ludźmierskiej – Matki Pocieszenia (przede mszą)
Pierwszy poniedziałek miesiąca:
Nabożeństwo do św. Eugeniusza de Mazenod (przede mszą)
Pierwszy czwartek miesiąca:
Modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne (przede mszą)
Nabożeństwo eucharystyczne (w j. angielskim)
Pierwszy piątek miesiąca:
Nabożeństwo i akt oddania Najświętszemu Sercu Pana Jezusa (po mszy)
Pierwsza sobota miesiąca:
Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 9:00
Pierwsza niedziela miesiąca:
Wymiana tajemnic żywego różańca po mszach św. o godz. 8:00, 9:30 i 11:00
W ciągu tygodnia:
Różaniec przed mszą św. wieczorną o godz. 18:30